Hydro-Com | ul. Zagajnikowa 26 | 95-040 Koluszki | tel. +48 505 95 66 00 | biuro@hydrocom.pl
Hydro-Com

Galeria

Agregaty hydrauliczne

Dostępne w naszej ofercie agregaty hydrauliczne, w odróżnieniu od zasilaczy, mają bardziej złożoną budowę, wynikającą z pełnionych funkcji w układzie. Ich głównym zadaniem jest zasilanie odbiorników cieczą roboczą o wymaganych parametrach, tj. ciśnienie i wydajność. Zwykle oprócz dostarczania strumienia do obwodu, realizują dodatkowo funkcje sterujące, wynikające z potrzeb odbiorników, które zasilają. Sterowanie to, może być realizowane na drodze elektrycznej, hydraulicznej lub elektrohyraulicznej. Produkty wykorzystywane są do zasilania między innymi siłowników i silników hydraulicznych, ale także mogą znajdować zastosowanie przy sprzęcie budowlanym, geotechnicznym, specjalistycznym do robót kanalizacyjnych i drogowych i wielu innych.

Proponowane przez nas urządzenia zaopatrzone są w:

  • intuicyjny panel sterujący,
  • zawór do regulacji sił napinania i zwalniania blokady hamulca negatywnego,
  • komplet szybkozłączy dedykowany do hamownika hydraulicznego,
  • solidną obudowę bądź ramę – które w razie ewentualnych uszkodzeń można uchylić, aby móc wykonać prace serwisowe.
Wspólnie z Klientem omawiamy szczegóły i parametry techniczne agregatów, w tym w szczególności: ilość oraz typ pomp hydraulicznych, wydajność oraz ciśnienie robocze, typ silnika spalinowego, rodzaj szybkozłączy i długość przewodów zasilających między odbiornikami a agregatem, formę zabudowy.

Dbamy o zagwarantowanie jak najlepszych cech naszym urządzeniom. Gwarantujemy wysoką wydajność w stosunku do masy urządzenia, możliwość płynnej regulacji przepływu oleju, a w przypadku modeli mobilnych także duże koła ułatwiające ich transportowanie.

Naszą specjalnością jest budowa agregatów hydraulicznych jedno- i wielostrumieniowych z opcją regulacji wielkości strumienia oraz regulacji poboru mocy. Wszystkie nasze urządzenia wykonywane są w oparciu o aktualne normy oraz obowiązujące przepisy. Każdy z gotowych urządzeń zaopatrzony jest w kompletną dokumentację techniczną, którą dołączamy do wysłanego urządzeznia. Ponadto możemy zaproponować samodzielnie uruchomienie każdego agregatu hydraulicznego. Ponadto doradzamy również podczas uruchamiania napędu. Możemy wykonać kompletne napędy hydrauliczne maszyn i urządzeń.

Nasze agregaty hydrauliczne produkowane są w taki sposób, który gwarantuje zarówno urządzeniom, jak i ich operatorom wysoki standard bezpieczeństwa. Prawidłowe użytkowanie – zgodne z dokumentacją techniczną i instrukcją obsługi – nie powoduje zagrożenia. Zapewniamy, że wszystkie komponenty agregatu hydraulicznego ( zbiornik oleju hydraulicznego, silnik, pompa, zawór sterujący, blok przyłączeniowy, rama obudowa) są starannie dopasowywane do przeznaczenia konkretnego urządzenia.


Video #1


Video #2


© Hydro-Com 2014