Hydro-Com | ul. Zagajnikowa 26 | 95-040 Koluszki | tel. +48 505 95 66 00 | biuro@hydrocom.pl
Hydro-Com

Budowa maszyn przemysłowych

Niepodważalnym atutem realizowanych przez nas zadań jest fakt, iż od momentu ich projektowania, czyli od chwili przeniesienia zamysłu na konkretne plany techniczne, aż do testów sprawdzających funkcjonalność przygotowanych urządzeń, wszystkie etapy budowy maszyn przemysłowych realizowane są przez naszych pracowników i mają miejsce w firmowym zakładzie produkcyjnym. Oznacza to również, że regularnej kontroli podlega ich skuteczność i zgodność z przygotowanymi przez doświadczonych inżynierów obliczeniami.

Jednak współpraca z Klientem rozpoczyna się od określenia funkcjonalności oraz charakteru przyszłego urządzenia. Budowa maszyny przemysłowej oraz jej przygotowanie do konkretnego zadania musi opierać się na precyzyjnej specyfikacji. Tylko wówczas taki sprzęt jest w stanie przyczynić się swoją pracą do zwiększenia efektywności produkcyjnej oraz optymalizacji kosztów wielu procesów.

Nasza oferta jest niezwykle elastyczna i oznacza dla Państwa możliwość przygotowania pojedynczego, autonomicznego w swoim działaniu modułu lub też zamówienia całej linii, przygotowanej do kompatybilnej pracy z pozostałymi urządzeniami. Najważniejszym etapem realizacji jest zaprojektowanie i przygotowanie strony mechanicznej każdego urządzenia. To bowiem od dobrania odpowiednich rozwiązań, dopasowania modułów oraz zweryfikowania funkcjonalności nowej aparatury zależy, czy przygotowane instrumentów przemysłowych przełoży się na skuteczne i efektywne rozbudowanie zaplecza technologiczno-maszynowego.

Nasz zespół projektowy i wykonawczy współtworzą eksperci z zakresu inżynierii mechanicznej, automatyki przemysłowej oraz elektryki i elektrotechniki. Ich współpraca przekłada się na przygotowanie projektów, które w swoich realizacjach okazują się bezpieczne, wydanej oraz w pełni funkcjonalne. Dokładna kontrola techniczna, poprzedzająca ostateczne zdanie urządzenia, jest dodatkowym potwierdzeniem skutecznej pracy aparatury. W ten sposób mamy też pewność, że budowa maszyny przemysłowej jest usługą pozwalającą nam uczestniczyć w rozwoju i rozbudowie wielu przedsiębiorstw.

© Hydro-Com 2014