Hydro-Com | ul. Zagajnikowa 26 | 95-040 Koluszki | tel. +48 505 95 66 00 | biuro@hydrocom.pl
Hydro-Com

Budowa maszyn specjalnych

Jako wieloletni zakład produkcyjny jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Oznacza to również, iż podejmujemy się budowy maszyn specjalnych, całkowicie dopasowanych do profilu działalności danego przedsiębiorstwa i konkretnej linii produkcyjnej lub sektora usługowego. Jest to propozycja współpracy skierowana do tych z Państwa, dla których oferty standardowych firm nie są wystarczające i wiążą się z koniecznością pójścia na kompromis. Dla nas liczy się pełne zadowolenie Klienta, czyli projekt i realizacja aparatury, która pod względem technicznym i mechanicznym całkowicie odpowiada przedstawionym parametrom, a tym samym – jest w stanie sprostać codziennej pracy.

Projektowanie i budowana maszyn to dla nas również nieustanne sięganie po najnowsze rozwiązania technologiczne. Nie ograniczamy się jedynie do tradycyjnych metod, ale sięgamy po najnowsze sposoby realizacji, wykorzystując tym samym potencjał nowoczesnych aplikacji komputerowych oraz programów projektowych. Ich funkcjonalność, w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłowością naszych konstruktorów jest fundamentem dla budowy maszyn specjalnych. Realizacja ta przebiega sprawnie i jest kontrolowana na każdym etapie. Tak doskonale przygotowany proces produkcji i montażu zapewnia nie tylko terminowe ukończenie zlecenia, ale przede wszystkim przygotowanie aparatury w pełni zgodnej z przedstawionymi przez Klienta wymogami oraz parametrami technicznymi.

Do budowy maszyn specjalnych wykorzystujemy tworzywa i materiały, które są w stanie zapewnić naszym realizacjom wieloletnią, bezawaryjną pracę, a tym samym – maksymalną wydajność. Jednak odporność na eksploatację ma również znaczenie dla bezpieczeństwa obsługi ich pracy. Jesteśmy całkowicie przekonani, że taka współpraca, oparta na indywidualnych kryteriach, stanie się dla Państwa podstawą do rozbudowy zaplecza maszynowego przedsiębiorstwa.

© Hydro-Com 2014